top of page

S.S.S ve Franchise Başvurusu

Sık Sorulan Sorular ve Franchise

Brand Name / Marka Adı:

CRESPO BURGER ARGENTINA

Ghost Kitchen Concept /

Hayalet Mutfak Konsepti

Hayalet mutfak, en basit tanımıyla sadece mutfaktan oluşan restoranlara deniyor. Sadece online siparişlerle paket servisi üzerinde çalışan Restaurantlarımız.

Centre / Merkez

- 864N WPM

FLORİDA USA

- Yahya Kaptan Mh Akkavaklar Cd Gökkuşağı İş Merkezi 9G

İZMİT / KOCAELİ TR

Call Number / Telefon:

+90 555 491 4141
+90 262 311 4005

+1 786 473 3530

Web sıte / e-maıl:

www.crespoburger.com
info@crespoburger.com

Company Owner and Contact / Sirket Sahibi ve İletişim:

Our General Concept / Genel Konseptimiz

Bulunduğumuz şehrin seçkin ve popüler caddelerini ve itibarlı noktalarını tercih ediyoruz. Sıcak, samimi ve sık çizgiler ile misafirlerimizi özel hissettirecek işletmeler yapıyoruz. Modern ve yenilikçi çizgimiz markanın ruhunu yansıtırken, her yas gurubundaki misafirlerin konforunu planlıyoruz.

Hizmet veren ekibimiz için ise; en iyi hizmeti sunabilecekleri alanlar yaratıyoruz. Çizgimizi standart uygularken, bir takım küçük değişiklikler gerçekleştirebiliyoruz. Bulunduğumuz bölgenin iklim ve tüketici davranışlarını göz ederek, şıklığımızı ihtiyaç ve yerel değerlerle uyarlıyoruz.

Target Franchıse Area / Hedef Bölge:

Türkiye’nin her noktası eşit hedef alanlarımız içerisinde. Restaurant bayilik operasyonumuzu doğru şahıs ve şirketlerle en doğudan, en batıya vermeye devam edeceğiz. Yurtdışında ise master franchiselarımız ile büyüme operasyonlarımız devam ediyor.

Archıtectural Project Process / Mimari Proje Süreci:

Sektörel tecrübesi yüksek mimarlarımız tarafında Crespo Burger Argentina şubesi olacak işyerine keşif ziyareti gerçekleştirilir. Süreci, rölöve alınması ve çizimi, konsept / avan proje ve malzeme seçimi, kesin proje ve malzeme seçimi, uygulama projesi ve detayları teknik plan ve kesitler, mahal listesi ve metrajları, 3 boyutlu modelleme, final revizyon, takip eder ve bu süreç yaklaşık 14 gün sürer.  Merkezimizin, çalışmış olduğu tedarikçilerden, proje için fiyat listeleri talep edilir. Proje dosyaları ve teklifler restourant bayilik alacak yatırımcı ile de paylaşılır. Bu sayede bayinin listeyi detaylı incelemesi sağlanır. Bayimiz, projeye, marka model ve miktarlara sadık kalmak kaydıyla, uygulamayı üstlenebilir. Uygulama boyunca denetim ve kontrol mimarlarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Patent Instıtute Fıle Numbers / Türk Patent Enstitüsü Dosya Numaraları:

2021/106491 Crespo Burger Argentina
2021/02490  Crespo Burger
2021/106484 Argentina Meat
2021/106478  Argentina Grill
2021/106489  Argentina Crespo Plus Meat Grill Burger

Restaurant Branch Concept /

Restorant Sube Konsepti

Restaurant konseptimizde, Masa, al-götür ve paket servisler uygulanmaktadır.

 

Bu konseptimizde et'ler ve köfteler merkezden gelir. Menümüz, günün her saatine uygun ve yoğun gün boyunca lezzetli menüler ile doludur.

 

Harika tadı olan Argentina usulü Burgerler sunmak için, en iyi Brioche ekmeği ve köftesi ile pik yapıyoruz. 

 

Yüksek kalitemizi korumak için, yüzlerce tadım çalışması gerçekleştiriyoruz. 

 

Taze sebzelerle hazırlanmış soslar, kocaman köfteler, özel ekmeklerle hazırlanan brioche burgerler.

Bu konseptimiz de mutfak alanı mevcuttur. Ortalama 4-12 arası personel ihtiyacı bulunmaktadır.

Product Procurement Process / Ürünlerin Tedarik Süreci:

Crespo Burger Argentina bayilik sisteminde, lezzet bütünlüğü sağlamak ve ideal cost maliyetini yakalayabilmek için et, köfte merkez tarafından üretilir ve gönderilir. 

 

Restaurant konseptimizde bulunan, taze tüketim ürünleri ve yan ürünler anlaşmalı tedarikçi bayilerinden ve lokal tedarikçilerden temin edilir. 

Satışa sunulan tüm ürünlerin reçetesi merkez tarafından gönderilir. Bu ürünlerin kullanım ölçüleri gram, oran, kaşık, pompa ve diğer değerlerde ayrıntılı reçeteler ile sizlere sunulur.

 

Restaurant konseptimizde mutfak personeline açılış öncesi reçete eğitimleri alırken, Restaurant konseptimizde, şef ve servis elemanları eğitim alırlar.

Payment System for Products and Servıces / Ürün ve Hizmetlerin Ödeme Sistemi:

Merkeze yapılacak ürün ve hizmet ödemelerinin tamamı peşin olarak gerçekleşir. Ödeme araçları, nakit, kredi kartı online ödeme ve banka yoluyla trasfer (EFT/Havale)’dir.

Crespo Burger Argentina'ya ödenir.

Supports Provıded / Verilen Destekler:

Yer seçimi desteği, mimari proje, bölge koruma, sistem ve ürün eğitimleri, et, köfte tedariği.

Sos reçeteleri kitapçığı, gıda ve sarf malzeme temini, pazarlama, sürekli eğitim ve destek.

Employment Is Provıded By The Center To The Franchıse / Merkezin, Franchise Alana Sağladığı İstihdam:

Merkez, franchise noktalarda personel istihdam etmemektedir. Şubede istihdam edilen personelin yerel sağlanmasına dikkat edilmektedir. İş başlangıç öncesinde ve devamında eğitim ve gelişme süreçlerini yönetmekte ve takip etmektedir.

Requıred Franchıse Profıle / Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Crespo Burger Argentina Bayi'si alacak yatırımcı; yüksek motivasyon sahibi olmak, iddialı çalışkan ve iyi iletişim becerilerine sahip olmak, heyecanlı olmak, harekete geçirici olmak, öğretici olmak, merkez ile iyi iletişim içinde olmak, sürekliliği sağlayacak isteğe sahip olmak, yatırım gücüne sahip olmak durumundadır.

Our System / Sistemimiz

Crespo Burger Argentina bayilik operasyonu olarak kurulmuştur. Açılmış şubeler franchiselara ait olup, açılacak şubelerde franchise olacaktır. Sistemimiz bilgi ve reçetelerin, eğitim ve denetim ile yatırımcıya eşit oranda aktarılabilir olmasını kapsar. Yatırımcı adaylarımız, sisteme dâhil olurken, endüstride daha önce tecrübeli olmak gibi herhangi bir gerekliliğe ihtiyaç duymaz.

Profıtabılıtıy and Food Cost / Karlılık, Gıda Maliyeti:

Net karınız, cironun yaklaşık

%40 - %30’u dur.

logo.png.PNG
FRANCHISE BASVURU FORMU
İstenilen Kurulum
Eğitim
Var İse Dükkan Resimleri, Videoları, Planları Yükleyebilirsiniz.

Başvurunuz için teşekkürler!
Size kısa süre içinde dönüş yapacağız.

bottom of page